Yıl Sonu Fırsatlarını Kaçırma! Ücretsiz Kargo

Makaleler » Blog » Kıyafet Altında Korse Belli Olur mu ?

Kıyafet Altında Korse Belli Olur mu ?

ANGEL KORSE KIYAFETİNİZ ALTINDA NASIL?

Latex Korse Kullanımı
Latex korse; her gün, nasıl kullanabileceğinizi anlamanız için herhangi bir sezonda görünümünüzü geliştirmenize yardımcı olacak birkaç nokta:

Latex korse ; ne kadar kararlı olduğunuz,
Bedeniniz için doğru latex korse çeşidini seçmiş olmanız, 
Kişisel tarzınız  ve kumaş seçimleri:
Bu ihtiyaçlarınızı ve tercihlerinizi belirlediğiniz zaman gardırobunuzdaki korsenizi seçmek daha kolay olacaktır. Bu faktörlerin nasıl farklı rol oynadıklarını bu yazımızda görebilirsiniz. Bu şekilde Angel korse giysileriniz altında nasıl gizlice kullanabileceğiniz hakkında ipuçları alabilirsiniz.

Angel korse (latex) Kararlılığınız

Angel korse ne zaman ve ne kadar kullanacağınızı belirlemeniz gardırobunuzu önemli derecede etkiler. Kıyafetleriniz altında korsemizi kullanmaya başlamadan önce ne sıklıkla kullanacağınızı, gardırobunuzda kaç çeşit Angel korse bulundurmanız gerektiğini belirlemelisiniz. Hepsi aynı şekilde tasarlanmadığı ve farklı oldukları için birçok seçeneğe ihtiyaç duyabilirsiniz.

Maximum bir etki elde etmek için günde 8-12 saat Angel korse kullanacağınız bir plan hazırlamanızı tavsiye ediyoruz. Bu göbek bölgenizde maximum sıkma etkisi ve termal aktivitesi ile maximum etki gösterir.

Bu şekilde bir günlük plan oluşturduğunuzda gardırobunuzda en az iki çeşit Angel latex korse  bulundurmak isteyebilirsiniz. Bu şekilde her birini dinlendirir, temiz tutabilir ve en iyi sonuçları alabilirsiniz. Farklı çeşitler kullandığınızda tarz ve renk seçenekleriniz olur.

Diğer yandan, eğer bu tip bir program hazırlayıp uygulamaya hazır değilseniz ve gardırobunuzda bir Angel latex korse varsa kıyafet altında kullanırken seçiminizi ne zaman giyeceğinize bağlı yapabilirsiniz.

vücut şeklinize göre en iyi Angel latex korse yi seçmek

Eğer korsenizi  kıyafetiniz altından belli olmamasını istiyorsanız ilk olarak bedenini doğru seçmelisiniz. Vücudunuza tam oturmalı ve kıvrımlarınızı iyice sarmalıdır. Aksi taktirde ne giyerseniz giyin, en iyi sonuçlara ulaşamazsınız. Angel korse seçerken vücut şeklinizi bilmeniz hayati önem taşır.

Her doğal vücut şekli güzeldir, her bir vücut şeklini şekillendirmenin de zorlukları vardır. Ama genelde bütün vücut şekilleri Angel korse d n yararlanabilir. Eğer vücudunuzun kıvrımlarının belirgin olmasını istiyorsanız belinizi inceltmek, kalçalarınızı ve göğüslerinizi daha belirgin yapar. Tersine vücudunuz kıvrımlı ise Angel latex korse  bu kıvrımların daha yumuşak görünmesini sağlayabilir. Herkes daha düz karın ve daha ince bir bel için, inceltici korselerden fayda sağlayabilir.

Vücut şeklinizi belirlemek, ihtiyacınız olan Angel latex korseyi’ı seçmenizde yardımcı olur. Örneğin; sırt kısmınızda taşma durumu varsa askılı modeli tercih edebilirsiniz.

Kendiniz için doğru latex korsemiz’ı seçtiğinizde doğru giydiğinizden ve tam oturduğundan emin olun. Ürünlerin altında paylaştığımız beden tablosunu dikkatlice okuyun. Doğru seçimler yapabilmeniz için beden tablolarını sizlerle paylaşıyoruz. Ölçünüzü belinizin en ince kısmından aldığınıza emin olun. Göbek deliğinizin 4 parmak üzerinden ölçebilirsiniz ve beden tablosundan seçim yapabilirsiniz. Doğru bedeni seçtiğinizde Angel latex korseniz kıyafetinizin altında belli olmayacak ve sizde kıyafetiniz içinde muhteşem görüneceksiniz!

Kendi kişisel tarzınızı planlamak
Angel korse kıyafetiniz altında nasıl duracağı seçtiğiniz kıyafete göre değişmektedir. Kıyafetleriniz ile latex  beraber kullanırken kendinize sormanız gereken birkaç soru:

Kumaş: Kalın veya ince. Çok ince bir kumaş tercih ettiğinizde kopçalar belli olabilir.

Renk: Açık veya kapalı. Hafif veya yumuşak bir kumaşta renkli waist trainerınız belli olabilir.

Kesim: Özellikle ince kumaş bir üst veya elbise de kopçalar gözükecektir.

Eğer Angel korse ile beraber giydiğinizde sıkıntı çıkaracak bazı kıyafetleriniz varsa endişelenmeyin. Birkaç çözümü var!


Waist trainer’ı gizlemek için ipuçları

Eğer Angel latex korseye kendinizi adadıysanız, her gün düzenli kullanmak istiyorsanız ama giymek istediğiniz kıyafetlerden belli olabilecekse endişelenmeyin. Favori kıyafetlerinizi bu uğurda feda etmek zorunda değilsiniz. İşte birkaç öneri:

İnce veya açık bir kumaş giyeceğiniz günlerde latex ten rengi ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Bu şekilde kıyafet altından belli olmadan da muhteşem bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ten rengi Latex

Mavi, pembe, gold veya leopar tercihleriniz açık alanlarda yürüyüş yaparken veya spor salonlarında muhteşem durabilir. Renkli bluzlar ve elbiseler altında ise belli olmadan sizi muhteşem gösterebilir.Beyaz bir gömlek altında ise belli olarak görüntüyü bozabilir.

Victorian modeli kombin yapmak için birebirdir. Özel gün ve tatillerinizde çeşitli kombinler yapabilirsiniz. Siyah renk olduğu için birçok renk ile kombinlenebilir. Arkasındaki bağcıklar ile uyacak ayakkabı veya gömlek seçimleriniz ile özel kum saati tasarımı ile hem incelirken hem de muhteşem bir görüntüde olabilirsiniz.

Aynı zamanda basen korsemizi tercih ettiğinizde pantolon altında belli olmadan yanlardan ve alttan toparlanmış bir görünüme sahip olursunuz ve özel günlerde normalde giyemediğiniz etek veya pantolon ürünleri kullanabilirsiniz.

Bahsettiğimiz gibi ten rengi ve siyah waist trainerlar günlük kullanım ve kıyafet tercihlerinde daha kolay gizlenirler.

Kıyafetlerin altına waist trainer giymek ve gizlemek ilk başlarda zor gelebilir ama denedikçe ve kullandıkça kendi tarzınıza oturtup kolayca kombin yapabilirsiniz.

Son olarak eğer belirli bir tarz için veya özel bir gün için detaylı tavsiyelere ihtiyacınız varsa müşteri ilişkileri ekibimize başvurabilirsiniz. Ekibimiz de latex korse kullanır ve bu konularda size detaylı şekilde yardımcı olabilir.

Eskisi gibi kesin bir tarzda giyinemediğinizde dahi Angel latex  kullanımında sonuçların buna değer olduğunu göreceksiniz. Belirli bir süre kullanımdan sonra kıyafetleriniz waist triner olmadan dahi üzerinizde daha iyi duracak, belki de gardırobunuzu yenilemeniz gerekecek! Ama unutmayın; sonuçlara ulaşmak için düzenli kullanıma sadık kalmalısınız. Sonuçta hedeflerinizde mutlaka yazın bikininiz veya mayonuzla daha iyi görünmek veya hep almak isteyip içine giremediğiniz elbiseye sonunda kavuşabilmek vardır. Bu hedeflerinize sadece günde 6-8 saatlik Angel latex korse kullanımıyla ulaşabilecekken bu şansı neden kaçırasınız?

@angelkorse instagram hesabımızdan müşterilerimizin sonuçlarını görebilir ve sizde kendi sonuçlarınızı bize gönderebilirsiniz.

Kafanızda sorularınız varsa müşteri servis takımımızla iletişime geçebilirsiniz. Kadınlara doğru Angel latex korse seçmeleri konusunda yardım etmeyi seven bir ekibiz. Biz de latex korse kullanıyoruz! Takımımızdakiler de farklı vücut şekillerine sahip ve size bu konuda deneyimleri ile yardımcı olabilirler.

Umarız bu postumuzu yararlı bulursunuz. Sorularınız için bize her zaman  Instagram (angelkorse) ve telefon hattımızdan( 05432663018) ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır