Yıl Sonu Fırsatlarını Kaçırma! Ücretsiz Kargo

Makaleler » Blog » Korse Kilo Kaybı Yapar mı?

Korse Kilo Kaybı Yapar mı?

ANGEL KORSE İLE KİLO KAYBI NASIL OLUR?

Angel Latex  Korse ile gün içerisinde küçük yürüyüşler yapabilirsiniz. Unutmayın korse ile birlikte yapacağınız aktiviteler hayal ettiğiniz inceliğe daha hızlı ulaşmanıza sebep olacaktır.

Korse ile birlikte spor yapılmasını önermemekteyiz. Sporunuzu yaptıktan sonra  Korsenizi takmanızı öneriyoruz. Daha fazla ter, vücudunuzun daha fazla çalıştığı ve daha etkili bir hareket yaptığınız anlamına gelir.

Angel Latex Korse ile Zayıflama
Korse vücudunuzdaki fazla ter ile temas ettiğinde neme maruz kalır ve içindeki çelik balenler oksitlenmeye başlar. Korsenizin kullanımında ve bakımında en çok dikkat etmeniz gereken şey korsenizi terden oluşan nemden uzak tutmak olmalıdır. 

Korsenizi mutlaka pamuklu bir atletin üzerine takmanızı tavsiye ediyoruz. Asla vücudunuzun ile temas ettirmemelisiniz.

Korsenizi kullanımdan sonra ter ve nemden oluşacak balen oksitlenmesinden korumak için mutlaka havalandırmalısınız.


Angel Latex korse ile zayıflama;

Korse vücudunuzdaki fazla ter ile temas ettiğinde neme maruz kalır ve içindeki çelik balenler oksitlenmeye başlar. Korsenizin kullanımında ve bakımında en çok dikkat etmeniz gereken şey korsenizi terden oluşan nemden uzak tutmaktır.

Korsenizi kullanımdan sonra ter ve nemden oluşacak balen oksitlenmesinden korumak için mutlaka havalandırmalısınız.

Bu nedenle, yeni başlayanlar, ANGEL Latex Korsenin nasıl çalıştığına dair bir fikir edinebilmek için sizlere önerdiğimiz kullanıma özen göstererek korsenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ancak fazla terleme durumunda mutlaka korsenin nemli kalmamasına ve iyi havalandırılıp kuruduğundan emin olun, aksi halde içindeki çelik balenleri oksitlendirebilirsiniz.

Belinize iyi uyuşan bir korse giyerken, bel ölçünüzde tipik olarak 3-8 cm bir ani incelme fark edeceksiniz. Bu tür sonuçlarda ANGEL Latex Korsenizi gün boyu kullanabilirsiniz.

Her gün 8 saat yada daha fazla saat Korsemizi giyen kadınlar, gün boyu ince bel, düz karın ve dik duruş ile ilgili anlık sonuçları alırlar.
 Korsenizi giyerken, kıyafetlerinizin içerisinde daha iyi bir görünüm sağlayacaksınız. Daha iyi bir duruşa sahip olabilirsiniz ve vücudunuzla ilgili güven ve olumlu algıda bir artış yaşayabilirsiniz.

ANGEL Latex Korse, kilo verme hedeflerinize ve onunla birlikte gelen yaşam tarzı alışkanlıklarınıza bağlı kalmanıza yardımcı olacak muazzam bir motivasyon sağlayacaktır.

Korse ile büyük ölçüde ne tür sonuçlar alacağınız, ne tür bir korse kullandığınız, ne kadar motivasyon sağladığınız, incelme ve kilo verme hedefleriniz, yaşam tarzınız hatta vücut tipiniz ve genetiği gibi birçok faktöre bağlıdır.

Her gün  Korse takan, incelmek ve fazla kilolarından kurtulmak için kendini değişim kampına alan kadın bu yolculukta büyük değişimlere şahit olacaktır. Sadece günde en az 6-8 saat ANGEL Latex Korse kullanımı ile incelmenin ve kilo vermenin keyfini çıkarın!

Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca Angel Latex  Korseyi tercih eden müşterilerimiz, yaşadıkları büyük değişimleri paylaşıyor. Onları görmediyseniz, önce ve sonra dönüşümlerini kontrol etmenizi öneririz!

Angel Latex  Korse, farklı şekil ve boyutlardaki kadınları incelme, sıkılaşma, zayıflama, postür (duruş) düzeltme konusunda ilham veriyor.

Sende Angel Latex Korse ile hayal ettiğiniz vücuda sahip ol!

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır