Yıl Sonu Fırsatlarını Kaçırma! Ücretsiz Kargo

Makaleler » Blog » Termal Tayt Kullanımı Nasıl Olmalı?

Termal Tayt Kullanımı Nasıl Olmalı?

TERMAL TAYT KULLANIMI NASIL OLMALIDIR?

  Termal taytımız neotex kumaştan üretilmiştir. Anti-alerjik ve doğal bir kumaştan üretilen taytlarımız, sizlerin sağlığı düşünülerek kimyasal yapıştırıcılar kullanılmadan dikilir. Taytımız likralı değildir. Kumaş yapısı gereği esneme yapmadığı için vücut ölçülerinize göre doğru ürünü almanız çok önemlidir. Sipariş oluştururken bacaklar çift kapatılıp popo bitiminden,kalça etrafından ölçü alıp beden tablomuza bakarak beden belirleyebilirsiniz. Korse niteliğinde değildir, sıkarak değil terleterek işlev sağlamaktadır. Aktivite esnasında kullanacağınız ve içinde rahat olmanız gerektiği için taytımızın dar olmaması gerekir. Taytınızı denediğinizde zor giyilmesi, dar olması durumlarında kullanmadan değişime gönderebilirsiniz. Dar kullanılan taytlarda kumaşının esnek olmaması zayıflatıcı kumaşa sahip olması nedeniyle dikişlerinde açılma, taytta kaçma gibi kullanıcı hatasına bağlı durumlar olabilir. Bedeni dar alınan bu gibi durumlarda taytı başka bir eşofman altına giyerekte kullanabilirsiniz, etkisini kaybetmeyeceği gibi, terletmeye devam ettiğini göreceksiniz.

Taytımız sadece elde kimyasal deterjan kullanmadan yıkanmalıdır.Düz zeminde kurutulmalıdır. Her kullanımdan sonra ters çevirip havalandırmalısınız. Bu şekilde düzenli havalandırılan ürününüzde sıkça yıkama ihtiyacı olmayacaktır. 

Temizleme talimatı:

En iyi etki için kardiyo esnasında kullanmaya (yürüyüş,bisiklet,koşu,eliptik,jogging) özen göstermeli, plates aerobik ve yoga gibi fazlaca esneme hareketlerinin olduğu ve kumaşı zorlayacak egzersizlerden kaçınılmalıdır. Aktivite esnasında en az 1 en çok 3 saat kullanarak kalıcı etki sağlayabilirsiniz. Fazlaca terleme sağladığından bol su içerek desteklenmelidir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır