Yıl Sonu Fırsatlarını Kaçırma! Ücretsiz Kargo

Makaleler » Blog » Yeni Anne Adayları Latex Korse Tercih Edebilir mi ?

Yeni Anne Adayları Latex Korse Tercih Edebilir mi ?

YENİ ANNELER İÇİN LATEX  KORSE KULLANIMI

 


Yine bir hayat yaratmak güzel bir olaydır. Ama maalesef birçok kadın doğum sonrası bedenlerinden hiç memnun değil. Bu memnuniyetsizlik genellikle alınan kilolar, oluşan çatlaklar ve hamileliğin getirdiği durumlardan kaynaklı.

Birçok anne doğum sonrası özgüvenlerini arttırmak amacıyla latex korse kullanımına başlar. Açıkçası biz bu konuda size yardım edebiliriz ve kendinizi muhteşem hissetmenizi istiyoruz. Tabi bu konuda size ilham verecek önerilerimizden önce bir şeyi hatırlatmak istiyoruz. Gerçek güven ve güzellik içinizdedir. Umuyoruz ki hangi aşamada olursanız olun gebelik sonrası vücudunuzu sever ve gurur duyarsınız çünkü ne olursa olsun vücudunuz mucizevi bir olay yaşadı. Unutmayın: Gerçek güzelliğin boyutu veya numarası yoktur.

Yeni anneler için latex ( lateks) korse kullanımı

Belirttiğimiz gibi latex korseler doğal vücudunuzun güzelliğini arttırma yolunda hızlı, basit ve etkilidir. Doğumdan sonra diyetinizde ve sporunuzda size yardımcı olacağını belirtmemize gerek yok.

Eğer sağlığınıza dikkat etmek ve kendiniz hakkında muhteşem hissetmeye hazırsanız; işte başlamanıza yardımcı olacak ipuçları. Ayrıca bu yazımızda doğum sonrası acımasızca latex kullanmış ünlülerimizden ilham almanız için onları dahil ettik. Bu yazıyı yolculuğunuzda kılavuz olarak kullanın ve kendinizi motive edin.


doğum sonrası latex  kullanan anneler;

Doğum Sonrası Angel korse Kullanan Anneler
Eğer doğum sonrası kiloları vermekte zorlanıyorsanız, latex korse size inanılmaz bir yardımcı olacaktır. Giydiğiniz anda doğum sonrası yolculuğunuzda etki gösterir.

Yeni anneler waist training korseleri sever çünkü Angel  korse hamilelikten sonra kalan göbeği saklar. Aynı zamanda duruşunuzu düzelterek muhteşem bir motivasyon sağlar. Bu özelliği emzirme döneminde de size yardımcı olacaktır.Emzirmeden kaynaklı kamburluğu giderir.

Latex korsenin  etkili olabilmesi için günde en az 8 saat kullanmalısınız. İlk başlarda angel latex ürünümüzü kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Daha sonra; doğumdan sonraki ilk şişlik aşaması geçtiğinde diğer ürünlerimizi de kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer doğum sezeryan ise ürünlerimizi kullanmanız için dikişlerinizin iyileşmesi gerekmektedir. Yaklaşık 2 hafta gibi (doktorunuza danışabilirsiniz)

Daha önce korse kullanmadıysanız, ilk başta ne kadar sıktığını görünce şaşırabilirsiniz. Eğer acı veya batma yoksa (alarma gerek yok) çalışıyor demektir. Göbeğinizdeki termal aktiviteyi canlandırır ve o bölgenin daha çok terlemesini sağlar.

Günlük Angel korse kullanımı için bir ayarlama dönemi gerekir. Tavsiyemiz; yavaşça günde bir iki saat takarak kullanmanız, alıştıkça yavaşça yarım saat ekleyerek devam etmenizdir. 3-4 hafta geçtikten sonra günde 8-12 saat giyebiliyor olmalısınız.

Aynı zamanda bu dönemde zayıflama taytımızdan yararlanmanızı da öneririz. Her ne kadar latex korse tok tutma özelliği ile bütün vücutta zayıflama sağlasa da basen ve bacak kısımlarının sıkılaşmasına eğer varsa selülitlerin azalmasına fayda sağlar. Basit günlük hareketleriniz-pazara gitmek, ev temizliği yapmak, bebeğinizle ilgilenmek gibi- spora döner ve normalde harcadığınız kaloriden daha fazlasını yakarsınız.

Birçok kadın 3 kopçalı ürünleri tercih etmektedir. Bu ürünler hem size ne kadar inceldiğinizi gösterir hem de uzun süreli kullanım sağlar. Eğer doğum sonrası dönemin başındaysanız ve verilecek kilonuz çok ise 3 kopçalı modeller sizin için daha uygundur. Her zaman ürünün bedeninize uygun olduğuna ve tam oturup sizi sardığına emin olun. Eğer her şey tamamsa bir iki ayda bir küçük bedenini alabilirsiniz.


Ünlü annelerin waist training (Latex Angel korse)korse serüvenleri

Ünlüler waist trainer kullandıklarını sergilemekten kaçınmıyorlar. Zaten neden saklasınlar ki? Sağladığı incelme dışında üzerinizde de muhteşem duracak!

İşte size sunacağımız favori görünümler

Kim kardashian

Bu fotoğraf artık ikonik olmuş durumda. İnanılmaz hatlara sahip latex  korseli anne. Bu görünümü latex bel korse modellerimiz ile edinebilirsiniz.

Jessica Alba

Jessica alba latex  seviyor ve doğum sonrası kullandığını inkar etmiyor. Bu görünümü latex askısız modelimizle edinebilirsiniz.

Yeni anneler aynı zamanda çeşitlerin olmasını seviyorlar. Vücut şeklinizi iyice tanıyıp buna göre sipariş vermenizi tavsiye ediyoruz.

Korseyi giydiğinizde sırt kısmınızda taşma olabilecekse askılı modelimizi,
Doğumdan sonra eviniz misafir işgaline uğradıysa ve yeni bir anne olarak sırrınızı belli etmeden muhteşem gözükmek istiyorsanız; kıyafet altından belirli olmayan latex ten rengi ürünümüzü
Yürüyüş yaparken spora giderken enerjik ve rengarenk ruhunuzu yansıtmak için renkli angel korse ürünlerimizi
Şık bir yeni anne olmak ve tüm gözleri üzerinize çekmek isterseniz victorian modelimizi
Basenlerinizin toparlanması kalçanızın muhteşem durması için basen kaldırıcı korsemizi tercih edebilirsiniz.
Hala kafanızda sorularınız varsa müşteri ilişkilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Kadınlara doğru korse seçmeleri konusunda yardım etmeyi seven bir ekibiz. Ve biz de Angel korse kullanıyoruz! Takımımızdaki kişiler de farklı vücut şekillerine sahip ve size bu konuda deneyimleri ile yardımcı olabilirler.

Umarız bu postumuzu yararlı bulursunuz. Sorularınız için bize her zaman  Instagram Angelkorse ve telefon hattımızdan( 5432663018) ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır